Wytyczne MEN a specyfika placówki
Jak co roku pierwszy września to termin, na który każdy pedagog musi być przygotowany w zakresie nowych wytycznych MEN, szczególnie w kontekście specyfiki swojej placówki. Śledzenie zmian i korekta wszystkich procedur to zadanie czasochłonne, które pochłania wiele środków i pracy. Okazuje się, że o wiele prościej i taniej jest skorzystać z odpowiedniego szkolenia ECRK LEX, które wyczerpuje dane zagadnienie. Dobrym przykładem są webinary na temat planów nadzoru pedagogicznego na rok szkolny 2020/2021.
To kompleksowy zastrzyk wiedzy na temat obowiązujących procedur i standardów oraz zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzi doświadczony ekspert i praktyk w dziedzinie kontroli wewnętrznej, który wykłada na kilku spośród najlepszych polskich uczelni. Dzięki temu szkolenie ECRK LEX płynnie przekłada teorię i wszystkie wprowadzone zmiany na praktyczne narzędzia, które można od razu implementować w codziennej pracy.
Webinar, do którego możesz się przygotować
Program szkolenia może wydawać się dość rozległy, ale to przecież standardowy zakres zmian, do których trzeba się przygotować co roku przed 1 września. Szkolenia w formie webinarów są skuteczne i niewrażliwe na zagrożenia związane z pandemią koronawirusa. Bezpieczeństwo to spora zaleta, która przekonuje kolejnych pedagogów i dyrektorów placówek oświatowych do oferty szkoleniowej ECRK LEX. Warto wiedzieć, że każdy uczestnik z wyprzedzeniem otrzymuje materiały w formie elektronicznej i papierowej, dzięki którym może przygotować się do szkolenia tak, aby optymalnie wykorzystać czas na pytania i odpowiedzi udzielane przez prowadzącego eksperta.
Gotowe wzory, opracowania, omówienia i interpretacje
Nasze szkolenia dla nauczycieli i kadry zarządzającej placówkami oświatowymi to nie tylko certyfikat z potwierdzeniem uczestnictwa. Szkolenia ECRK LEX to kompleksowa wiedza podana w przystępny sposób i szansa na konsultacje z ekspertem. To również wartość dodana w postaci gotowych narzędzi, które są dokładnie omawiane w trakcie szkolenia. Oprócz wiedzy na temat zmian w ogólnej polityce oświatowej szkolenia prezentują taż wnioski płynące z miesięcy doświadczeń zebranych podczas pracy zdalnej, nowych metod nauczania, interaktywnych metod pomocy p-p i wielu innych aspektów, które każdy dyrektor i pedagog musi uwzględnić w planie nadzoru pedagogicznego w nowym roku szkolnym.